Moje malé velké lásky

23. srpna 2017 v 12:50 | Jindra |  BJD - HOLKY
Loni jsem tak nějak náhodou zahlédla v jedné FB skupince maličkaté Lati Doll a hned jsem se do nich zamilovala. Začala jsem se poohlížet po nějaké holčičce na prodej, ale tady nic nebylo, tak jsem se nechala zlákat nabídkou Aliexpresu na krásnou Lati, která dostala jméno Annie. Aninka byla malinkatá, nádherná, ale žralo mně, že to je recast a že není všechno tak, jak by správně mělo být. Stejně tak jako hošíček Kuroo, který přišel chvilku po ní. Oba ode mně vzápětí odcestovali a já pátrala dál.
Náhoda stála při mně a i v českých vodách se z čista jasna objevila kouzelná Lati Yelow Basic Doll Luna. Hned jsem věděla, že musí být moje a protože otálet se v tomto ohledu nevyplácí, slovo dalo slovo a maličkatá Luna přicestovala 23.1.2017 ke mně domů. Původně jsem z ní chtěla udělat pidi kluka do svých fotopříběhů, ale nakonec jsem usoudila, že těch dětí tam zase až tolik nechci a tak z ní bude holčička jen tak pro potěšení. A musíte i bez mučení uznat, že je fakt krásná.
Když se na bazárku v květnu objevila další miniaturní holčička, hlodalo to ve mně, že by Luna mohla mít k sobě kamarádku. Jenže v tu dobu jsme prováděli rekonstrukci bytu a navíc se proti mně spikly moje domácí spotřebiče a tři mi pěkně po sobě vypověděly službu. A já byla moc zklamaná. Naštěstí o tyhle prcky tady zase až takový zájem není a tak nakonec přece jen počkala na mě. Nebudu už dál chodit kolem horké kaše. Dneska ke mně po strastiplném týdenním cestování s českou poštou přicestovala moje maličkatá holčička Lati Limited Sophie ver Snow White. A tady jí kočulenku maličkatou máte, abyste mi mohli závidět.


Myslím, že je všem jasný, že já jsem ráda, Luna je ráda a myslím, že i Sophie tu s námi bude ráda. Luna proto, že už tu není nejmenší a já, protože mám dvě a tím pádem i dalšího drobečka na rozmazlování.
Možná, že se mnou holky začnou i cestovat - kdo ví? Mrkající

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 23. srpna 2017 v 14:21 | Reagovat

Obě jsou krásné a vůbec se ti nedivím, žes´ po nich skočila. Kdyby musely někdy do světa, tak Lunu bych brala. Ale ne moc brzy, i mně odcházejí spotřebiče. ;-)

2 Růža Růža | E-mail | 23. srpna 2017 v 14:27 | Reagovat

Krásné holčičky, nedivím se ti. :-) Mám jednu recastičku z Ali, musela jsem si ji nechat převázat. Ale zatím ji neplánuji prodat. Letos budu mít kulaté narozeniny, tak bych si chtěla nadělit jednu originál BJD, samozřejmě nějakou menší. Jen ty peníze. :-!

3 Jindra Jindra | 23. srpna 2017 v 15:09 | Reagovat

[1]: Kdepak, tyhle mrňátka nejsou na prodej, alespoň v dohledné době určitě ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama