Tréma

16. července 2017 v 19:41 | Jindra |  FOTOPŘÍBĚHY
Už opravdu poslední drobné úpravy v nově zrekonstruovaném bytě u Nell a Jaimieho vrcholí. Ovšem Nellina nervozita v předvečer svatby taky.
Nell - Jsou krásný všechny ........ Tak je tam dáme všechny a hotovo.
Jaimie - Nell, takhle nějak sis to představovala? Halóóóó, miláčku, vnímáš mě?
Nell - Co je? Co se děje?
Jaimie - Stačí to takhle? Je to dobrý nebo vejš? Ty jsi zase duchem úplně mimo.
Nell - Já tě vnímám, neboj.....možná bych ho dala trochu víc doleva aby tam bylo dost místa na ty další. Myslím, že tam budou vedle sebe vypadat dobře.
Jaimie - Tak takhle?
Nell - Jo, to bude dobrý. Je to hezký. A konečně to tady nebude takový strohý. Ty obrázky to pěkně zvednou. Ještě sem dáme nějaký kytky a bude to parádní. Stihli jsme to dodělat právě tak akorát.
Jaimie - A co jsem říkal? Že to zvládneme v pohodě. Tak můžu kladivo a háčky uklidit?
Nell - Jo, už můžeš.
Jaimie - A všimla sis, jak jsme to měli rychle? Takže by ses mi teď mohla aspoň chvilku věnovat než zase odběhneš něco chystat.
Nell - Vždyť já přece vím, že ty jsi můj kluk šikovnej. Ale ještě musím dojít nachystat mašličky na myrtu. Musím tam k nim dát špendlíky.
Jaimie - Nell, to může chvilku počkat, potom ti s tím pomůžu. Jsi celá roztěkaná a pořád ti něco šrotuje v tý tvý krásný hlavince..... Pojď ke mně na chvilku a povídej co se děje?
Nell - To se ti jenom zdá.
Jeimie - To se mi teda nezdá. Poslední tejden jsi taková zadumaná, pořád nad něčím přemejšlíš.
Nell - No, jsem jen trochu nervozní no. Aby to zejtra všechno vyšlo tak jak má.
Jaimie - A proč by to nemělo vyjít? Všechno jsme přece zařídili, naplánovali a přivezli. Je tu spousta jídla, je tu pití, všechno je zajištěný. A zejtra touhle dobou už si budeme jenom užívat a pozítří už se budeme rozvalovat někde u vody a užívat krásnou dovolenou jenom sami dva. Z tebe už bude moje krásná mladá paní ..........
Nell - A co když bude pršet? teď to počasí nestojí za nic. Co potom? Doufala jsem, že ty stoly s občerstvením budou venku na zahradě
Jaimie - No tak bude pršet. Říká se přece, že když při svatbě prší, že prší samý štěstí, ne?
Nell - No ale jesli bude lejt, budeme se muset všichni vejít dolů do pokoje. A jak budou vypadat v dešti ty moje šaty?
Jaimie - No a co? Naštěstí nás není tolik, aby se tam všichni nevešli. Šaty si převlíkneš a svatební hosti se zabaví i tak. Jídla a pití tu budou mít až až a my pěkně potichoučku polehoučku nenápadně zmizíme, že si toho ani nikdo nevšimne.
Nell - Jenže ženich s nevěstou by měli vydržet co nejdýl, víš?
Jaimie - Miláčku, věř mi, že nás určitě nikdo postrádat nebude. Elan s Rickym mi slíbili, že potom všechno ukliděj, Gene s Wendy dají zbytek cukroví do mrazáku nebo do lednice tak si vůbec s ničím nedělej hlavu a pojď jdeme uchystat ty mašle. A potom šupky dupky do postýlky ať se na zítřek vyspíš do růžova ty moje krásná nevěsto.
Nell - To teda nevím jestli budu dneska spát.
Jaimie - Dobře, tak nebudem spát. Budem si hrát na mámu a na tátu. Ale pak si nestěžuj, když budeš zítra nevyspalá.
Nell - Ty jsi přece.........myslíš ty taky na něco jinýho?
Jaimie - No to víš, že jo. Tak třeba jak tě budu zítra večer dostávat ze svatebních šatů. Když jsem to tak pozoroval, tak se všichni předhánějí s tím, že tam našijou miliony mrňavejch knoflíků. Jestli je tam budeš mít taky, tak tě předem upozorňuju, že si beru do saka nůžky Smějící seSmějící seSmějící se
Nell - Rozpačitý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 17. července 2017 v 16:08 | Reagovat

Super! Těším se na svatbu! :-)

2 Jindra Jindra | 17. července 2017 v 16:10 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama